Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Sms falas mbi 100 linka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:24

1. www.startino.de duhet te regjistroheni ( 1 sms ne dite)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:24

2. www.zuerichbynight.ch duhet te regjistroheni (3 sms ne dite)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:25

3. www.locomoby.com duhet te regjistroheni (5 sms ne dite, nuk punon ne vala 900, regjistrimi me numra tjere mund te behet)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:25

5. www.talk4all.de pa u regjistruar mund te dergoni 2 sms ne dite prej ores 10 - 22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:25

7. www.neversquare.com me regjistrim fitoni 50 kredi, cdo jave ju shtohen kredi vetvetiu, mund te dergoni, sms, mms, wallpapers, etj., nuk punon ne vala 900
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:26

8. www.messageplanet.com pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:26

9. www.msxstudios.de duhet te regjistroheni, pasi te regjistroheni kliko ne sms e me pastaj ne 2 banera te kesaj faqe dhe do t'ju hapet rubrika per te derguar sms, mund te dergoni 1 sms cdo nje ore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:27

10. www.flirt-to-date.de duhet te regjistroheni,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:27

11. http://sms.pronome.de/ duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:28

12. www.teamspace.com, me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:29

14. www.sms.search.ch, duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:29

15. www.smscheabit.com/free/ pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:29

16. www.interspot.com duhet te regjistroheni, mund te dergoni sms pa kufi, e meta e kesaj webfaqe eshte se ndonjehere nuk dergon sms mirepo ndonjehere eshte shume e shpejte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:30

17. www.lerntippsammlung.de duhet te regjistroheni dhe do te fitoni kredi, pastaj me referime mund te fitoni ende sms falas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:30

18. www.yesmms.com, duhet te regjistroheni 500 sms ne muaj, mirepo punon vetem per disa shtete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:30

19. http://www.forenrat.de/freemail/index.php, duhet te regjistroheni (me nje regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa te ndryshme)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:31

20. www.sooms.de duhet te regjistroheni, 1 sms ne dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:31

21. www.cellebrum.com, duhet te regjistroheni dhe fitoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:31

22. www.esms.net me nje regjistrim fitoni 10 sms, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:31

23. www.chasecount.ch pa u regjistruar mund te dergoni 1 sms ne dite, ka te kufizuar kontigjentin e sms-ave ne dite ne 50.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:32

http://www.ohoo.de/freemail/index.php Ketu mundeni me Dergu Sms
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:32

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:32

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:32

www.redcoal.com me regjistrim por jo me hotmailin nuk e pranon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:33

www.yepcell.com me regjistrim pa limit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:33

www.smslive247.com free sms ne te gjithė botėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:33

www.starmsg.com 99 sms free ne muaj ne te gjithė botėn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:33

www.hotfreesms.com njė faqe shumė e mirė qe mund te regjistroheni dhe te falin tre sms por mund tja reklamoni shokeve dhe te fitoni shumė kredi te tjera pėr te dėrguar sms .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:34

www.tryfoneshare.com me regjistrim 50 sms ne muaj por vetem anetareve te cilet jane te regjistruar ne kete webfaqe lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:34

www.text4free.eu free sms ne te gjithė botėn pa regjistrim , me regjistrim dergon dhe me sender id.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:34

www.pocoloco.de 10 sms free ne ditė nga ēdo ip pa regjistrim dhe numri duhet te filloje me 00355 ose 00377
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:34

ja nje webfaqe per te derguar Free SMS kudo ne bote pa u regjistruar fare.
Mund te dergoni 5 free SMS ne dite.
http://www.just-sms.eu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:35

www.starmsg.com 99 sms free ne muaj ne te gjithė botėn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
explode
Super med.......
explode

Numri i postimeve : 36
Age : 27
Registration date : 28/11/2007

Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 17:35

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Sms falas mbi 100 linka Empty
MesazhTitulli: Re: Sms falas mbi 100 linka   Sms falas mbi 100 linka Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sms falas mbi 100 linka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: sms falas-
Kėrce tek: