Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kapuni pėr Litarin e Allahut dhe mos u pėrēani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GiMi'HacK
Admin
GiMi'HacK

Numri i postimeve : 84
Age : 27
Location : Aty ku nuk menon ti hiq...........!!!
Registration date : 08/10/2007

Kapuni pėr Litarin e Allahut dhe mos u pėrēani Empty
MesazhTitulli: Kapuni pėr Litarin e Allahut dhe mos u pėrēani   Kapuni pėr Litarin e Allahut dhe mos u pėrēani Icon_minitimeThu Nov 29 2007, 00:21

Kapuni pėr Litarin e Allahut dhe mos u pėrēani
Kapuni pėr Litarin e Allahut dhe mos u pėrēani Kapuni-per-Litarin-e-Allahu

Product Information
Prej kombit shqiptar tė dalin dijeta tė mėdhej tė Islamit.
Rėndėsija dhe bashkpunimi nė tė mira nė islam tė argumentuara.
Fatkeqėsija e shpėrndarjes dhe e pėrcarjes pėr umetin tonė, e argumentuar.
Si ta marrim diturin prej tė diturve dhe dhe sit ė silemi me ta.
Sa shumė tė shtėrngohemi pėr fjalėn e alimit dhe cfar tė mos tė marrim prej tijė.
Si tė jetė nxėnsi i dituris mesatar dhe jo ekstremist.
Mos armiqėsohuni ndėrmjet njėri tjetrit pėr disa gabie tė alimave.
Kush janė armiqtė tonė tė vėrtetė dhe cfar pregatisin pėr neve ata.
Kushė ėshtė rruga e mbrojtjes prej armiqėve tanė tė vertetė.
Cfar rėndesije ka duaja nė xelset e dituris.
Ju mund ta degjoni nje pjese te kesaj CD duke klikuar ketu

Shpresoj se keni me ngelur tė kėnaqur nga ky materjal audio i dubluar dhe shumė i dobishėm pėr tė gjithė sidomos pėr atė qė kėrkojnė dijen me argumenta.
Autori: Muhadithi Abdul-Kadėr Arrnauti.
Prgatiti me dublim: Ebu Abdulaziz Medina Muneuere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://alb-forum.albanianforum.net
 
Kapuni pėr Litarin e Allahut dhe mos u pėrēani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Feja islame-
Kėrce tek: