Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 A degjoni Kuran ... ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumit


Numri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

A degjoni Kuran ... ? Empty
MesazhTitulli: A degjoni Kuran ... ?   A degjoni Kuran ... ? Icon_minitimeThu Nov 29 2007, 00:47

A degjoni Kuran ... ? <hr style="COLOR: #b6b6b6" SIZE=1>Selam alejkum motra dhe vellezer musliman !
A degjoni shpesh Kuran ... Me leximin e Kuranit kenaqni Allahun i cili ju zbut zemrat me fjalet e tij .

Une mundohem qe cdo dite te lexoj disa faqe dhe po ashtu me pelqen te degjoj Kuran nga recitues si Sa'd Al-Ghamidi , Ahmad bin Ali Al-Ajmy , Abdul Rahman Alsudais etj . Po ju a lexoni apo degjoni Kuran ... ?
Mund te flisni mbi ndjesite qe ju ka lene leximi Kuranit .

Nje faqe ku mund te degjoni apo shkarkoni Kuran nga recitues te ndryshem eshte edhe ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A degjoni Kuran ... ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Feja islame-
Kėrce tek: