Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Vdekja Spyet Askend!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumit


Numri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

Vdekja Spyet Askend! Empty
MesazhTitulli: Vdekja Spyet Askend!   Vdekja Spyet Askend! Icon_minitimeThu Nov 29 2007, 00:47

Vdekja Spyet Askend! <hr style="COLOR: #b6b6b6" SIZE=1>Selamu Aleikum We Rahmetull-llah We Bereketuhu!
A Spo Shikoni Ne Televizore,radio,a Spo Degjoni O Njerez Sa Mjera Njerez Vdesin Cdo Dite A E Keni Pare Kur Nje Lojtare Vdes Ne Mesin E Fushes Se Futbollit Ku Askush Smund Ti Beje Asgje,erdhi Ora Pra Iu Afrua Vdekja,dhe Dje Ne Moshen 21 Vjeqare Nje Djali I Ri Ne Fillimin E Lulezimit Te Tij Vdes Pa Qene Aspak I Semure..cila Eshte Pergjigjia ??...a Keni Degjuar Qe Nje Femije Vetem 4 Vjeq Di Kur'anin Permendesh Te Jep Vas,a Keni Degjuar Per Nje Femije Shurdh Memec Udhezon Te Atin Te Falet 5 Vaktet.a Keni Pare Neper Televizore Cfare Shkatrroje Sunami?cdo Gje U Shkaterrua Pervecse Xhamive..atehere Pra O Njerez Ku Jemi ?Cfare Na Pret? Pse Te Mos Pergaditemi Per Ahiret ?Vdekja Eshte Nen Kembet Tona Askush Smund Ta Ndal,atehere Drejtohuni Udhezohuni Sa Nuk Eshte Teper Vone.sot U Fut Ne Dhe Nje I Ri Po Neser A Smendoni Se Mund Te jeni JU Ata,e Si Te Vdesim Pa Rene Nje Here Ne Sexhde Per Ta Falenderu All-llahun Subhane Ve Teale.sapo Te Nderrojme Jetet Meleket Do Te Na Pyesin Cfare Ke Pergadit Per Ahiret E Cila Do Jete Pergjigjia Jote??do Qash Do Ulerish Do Gervishtesh Veten Trupin Edhe Mishin Nga gervishtjet E Atehere Cfare?askush Seshte Aty Per Te Ndihmuar,te Pret Veqse Denimi I Zjarrit..atehere Perpara Se Te Ndolli Kjo Pergaditu Vella /moter Per Ahiret Se Vdekja Shume Shpejt Vjen

Ne Emer Te All-llahut Meshiruesit .meshireplotit Shpresoj Qe Dikuj Ti Beje Dobi Cfare Shkruva.sepse Sot Eshte Sprovimi Me I Fundit Qe E Gjithe Forumi Shqiptare Jane Tronditur ,Deri Pak Momenteve Po Qeshte E Luante Ne Forum Dhe Nje Attak Ne Zemer Ja Mori Jeten.ndoshta E Solli All-llahu Si Prove Te Udhezohen, Ne Forum Te Besojne Se Ai Eshte Me I Madhi Dhe Ta Kemi Frike.te Udhezohemi Sa Me Shpejt.inshall-llah Sdegjome Me Keshtu Lajmesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vdekja Spyet Askend!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Feja islame-
Kėrce tek: