Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 kujtime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ArBer-hack
Antar i respektushem
ArBer-hack

Numri i postimeve : 42
Registration date : 13/10/2007

kujtime Empty
MesazhTitulli: kujtime   kujtime Icon_minitimeSun Oct 14 2007, 00:28

Jeta eshte rruge me pengesa
nga materniteti deri ne varreza!
nga inxhinieri Trishtime,hidherime,grindje,keqkuptime
ehhh dashuria i paska dhe keto
por ti zemra mos u frikso
sa te jemi gjalle ne bashke do te jemi dhe kete kurre mos e harro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ArBer-hack
Antar i respektushem
ArBer-hack

Numri i postimeve : 42
Registration date : 13/10/2007

kujtime Empty
MesazhTitulli: 1   kujtime Icon_minitimeSun Oct 14 2007, 00:29

E kam mohuar, e kam perzen
e kam dashur , e kam urryer
me ka dhen dhimbje
me ke dhen emocione
te lendon e te sheron.
pse ky emocion nuk me len te jetoj
pse pa te dot nuk jetoj
pse kurr e urrej e kerkoj
pse te dua edhe kurveten e shkatroj
pse un ndjenjen ta mohoj
dhe un vet shpirtin ta mallkoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ArBer-hack
Antar i respektushem
ArBer-hack

Numri i postimeve : 42
Registration date : 13/10/2007

kujtime Empty
MesazhTitulli: 2   kujtime Icon_minitimeSun Oct 14 2007, 00:30

nuk te dua nuk te kerkoj
me kembgulje e mohoj
po prap kurr se harroj
ah dashuri sa shum per ty do maj zi.
je qorre e qesharake
je dinake e kurr su plake
per ty bejm lufta
per ty jetojm
per ty vuajm dhe veten shkatrojm
a lum si ai qe ty te ka provuar
ah mjer si ai qe ty te ka provuar
se kurr per jet pa ty ska per te jetuar.study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ArBer-hack
Antar i respektushem
ArBer-hack

Numri i postimeve : 42
Registration date : 13/10/2007

kujtime Empty
MesazhTitulli: 3   kujtime Icon_minitimeSun Oct 14 2007, 00:30

Nga ti pres
buzen te ma ofrosh
nga ti pres
zemren te ma dhurosh
Nga ti pres
fjalen shum te dua
ateher je i imi
dhe kurr nuk kam per te harruar.
-
Ne takimin e par digjem si zjarr
Ne takimin e dyt te dua si syte
Ne takimin e tert te dua per jete
Ne takimin e katert nje puthje me hater.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
kujtime Empty
MesazhTitulli: Re: kujtime   kujtime Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kujtime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Dashuri-
Kėrce tek: