Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kosova pėrshkohet nga vėrshimet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Kosova pėrshkohet nga vėrshimet Empty
MesazhTitulli: Kosova pėrshkohet nga vėrshimet   Kosova pėrshkohet nga vėrshimet Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 13:26

Kosova pėrshkohet nga vėrshimet Shirat e mėdha shkaktojnė fryrjen e lumenjve dhe pėrroskave

Disa lumenj kanė dalė nga shtrati dhe rrezikojnė seriozisht fshatra tė komunave tė ndryshme dhe qytetin e Pejės. Zyrtarėt paralajmėrojnė vėrshime edhe mė tė mėdha, nėse tė reshurat nuk ndalen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kosova pėrshkohet nga vėrshimet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: | Shtypi i ditės |-
Kėrce tek: