Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 humor te zgjedhur vetem per ju....|

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:34

ktu do te gjeni barcaleta shum te mira:>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:36

Me gjahtare
<hr style="COLOR: #cccccc" SIZE=1>Dy gjahtare shkojne per gjah ne nje zone e cila eshte absolutisht e ndaluar per gjah.Po qe se na kap roja do ti themi se vetem po shetisim, thote njeri prej tyre.Dhe vazhdojne rrugen,kur aty pari nje keter, dhe bum ne toke.Pak me tutje nje keter tjeter dhe nje bumm pertoke ketri i shkrete.Pak minuta me vone i kap roja befasisht.Duke mos pasur kohe per ti fshehur ketrat ,i fut ne breke.
Roja: C'fare po beni?Pergjigjet gjahtari me ketrat ne breke:Asgje ishim duke. oooooouuuuhhh,bertet.C'fare ke qe bertet i thote roja?
Asgje,here pas here me kapin disa te kruajtura perpara qe c'te te themm hhhaaaahhh ooooofff..
Ore po c'dreqin ke vazhdon roja?Jo asgje s'kam,po nganjehere me kapin te kruajtura nga prapahhhhhhhhhhhh bertet perseri dhe i nxjerr ketrat.Roja i ve nje gjobe te madhe dhe largohet.
Po pse i nxorre mer dreq it hote shoku,edhe pak dhe roja do te hikte.
E degjove ulerimen e pare?Po pergjigjet shoku.E pra ketrat ishin gjalle dhe ngaterruan bolet per arra.E degjove ulerimen e dyte?Po.E pra ketrat perseri ngateruan prapanicen per zgaver peme.E degjove ulerimen e trete?Po,c'pate heren e trete?Dy heret e para durova pa i nxjerre ketrat jashte,por heren e trete nuk mund ti lejoja te fusnin arrat ne fole.humor te zgjedhur vetem per ju....| Laughing
Nje gjahtar kthehet ne shtepi,dhe i gezuar i tregon gruas gjahun e dites:
Shiko grua, pim pum pam dhe tre lepra nje fazan.Shiko ketu i thote gruaja:Nje Pom-pin dhe 100 mije leke mbi komodin.humor te zgjedhur vetem per ju....| Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:37

Seksi dhe te tjera
<hr style="COLOR: #cccccc" SIZE=1>Nje cift blejne nje pakete me prezervative te shijeve te ndryshme.Fikim driten thote burri,dhe une do ti ve dhe ti do gjesh shijen.Dakord thote gruaja dhe fik driten, dhe fillon "aktivitetin", djath feta bertet pas pak..
Prit prit shpirt,se nuk e kam vene akomahumor te zgjedhur vetem per ju....| Scream


Mami,mami pse ti je e bardhe,ndersa une jam i zi?E mor bir,kur kujtoj ate mbremje them shyqyr qe nuk ti nuk leh te pakten.


Pse xhuxhet qeshin kur luajne futboll?
Sepse bari i gudulis bolet.


Takohen dy police,dhe njeri i thote tjetrit:ku e gjete kete biciklete te bukur?
Ndersa shetisja dje,takova nje vajze shume te bukur e cila uli bicikleten ne toke,filloi te zhvishej, dhe me tha: mund te maresh c'fare te duash.
Bere mire qe more bicikleten ia pret tjetri,se rrobat s'do te te benin.
humor te zgjedhur vetem per ju....| User_offline
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:37

te ndryshme
<hr style="COLOR: #cccccc" SIZE=1>Nje polic ishte per darke tek nje fshatar dhe po shijonte ushqimet tradicionale.Vecanerisht nje lloj sallami po i pelqente shume.Fshatarivuri re se polici here pas here i hiqte kokrat e piperit nga sallami dhe i fuste ne xhep.Pasi mbaroi darka fshatari e pyet: ate pelqeu darka?Po thote polici.Po sallami?Po shume.E po me qe te pelqeu kaq shume po te jap ca ta marresh me vete.Jo s'ka nevoje,kam farat me vete.Nje polic dhe e shoqja vendosin te shkojne ne Kamboxhia per te adoptuar nje femi.Zgjedhin nje femi,kryejne procedurat e adoptimit dhe kthehen ne Itali.pas pak ditesh shkojne ne universitet dhe interesohen nese eshte e mundur per te ndjekur nje kurs per gjuhen kamboxhiane.Po pse gjuhen kamboxhiane i pyet drejtori?Kemi adoptuar nje femi kamboxhian,ai se shpejti do te filloje te flase dhe sigurisht qe duam te kemi mundesi te kuptojme se c'thote.Ne nje mision ne hapesire marin pjese nje qen nje mace dhe nje polic.
Nga baza komunukojne: Baza ketu, Apollo 3 pergjigjuni.Qeni pasi ve kufjet pergjigjet hum hum hum hum. Ok shume mire qen,vazhdo me instalimin e programeve ne kompjuter,tani me kalo mace.Macja ve kufjet dhe pergjigjet mjau mjau mjau mjau.Shume mire mace, vazhdo me rregullimin e antenes se satelitit dhe me jep policin.Polici ve kufjet dhe pergjigjet: Si urdheroni.A i dhe me ngrene qenit dhe maces sipas instruksioneve?Po i dhashe pergjigjet polici.Tani me degjo me vemendje, mos prek asgje me dore deri ne kthim.humor te zgjedhur vetem per ju....| ScreamNje polic po shetiste rrugeve te qytetit,kur shikon nje person qe hapte molle dhe i merte berthamat,ndersa mollet i hidhte.Nga kurioziteti afrohet dhe e pyet pse e bente kete veprim?Shes farat sepse ndihmojne zhvillimin e inteligjences,Heu bre,po mire po e provoj edhe une thote polici.Sa kushtojne?5 mije leke nje fare.Me jep tre fara i thote polici dhe i jep 15 mije leket.Pasi i ha farat,mendohet pake dhe therethumor te zgjedhur vetem per ju....| Imu2ej,po une me 15 mije leke mund te kisha blere 10kg molle dhe i nxirrja farat vete.E shikon i thote personi,tani je me inteligjent.Po mire e ke i thote polici, a me jep edhe tre te tjera.Nje fshatar i pakenaqur nga pulat qe po benin pak veze,ja ve fajin gjelit plak dhe blen nje gjel te ri.Gjeli i vjeter i afroet te riut dhe i thote:Sa per te shpetuar nderin,a me ben nje favor?C'fare favori thote i riu?Po ja bejme nje gare deri tek ajo kollona dhe kush arrin i pari mer pularine komplet.Po meqe une jam plak,mos ta humbas krenarine me le te nisem nja dy-tre metra para.Gjeli i ri duke u zene ngushte dhe duke mos dyshuar per fitoren pranon kushtet.Niset i vjetri gjel perpara,niset i riu dhe kur gati e ka arritu te vjetrin degjohet nje krisme dhe gjeli i ri bie pertoke i vrare.Nderkohe degjohet zeri i fshatari: Dreqi ta haje,gjeli i trete ne nje muaj qe me del gej.Nje fshatar blen nje gjel fare dhe e fut ne mes te pulave.Kthehet pas disa oresh,kur c'te shoh, te gjitha pulat me kembet perpjete mezi duke marre fryme,po gjelin nuk e sheh.I forte qenka per bese ky gjel,po ku paska shkuar?
Afrohet tek stallat e lopeve,kur c'te shohe edhe lopet me kembe perpjete.Heu bre edhe lopet?Kalon nga derrat e njejta gje,edhe nga rosat,patat,leprat,delet dhite e njejta gje.Me ne fund e sheh gjelin ne mes te nje fushe aty prane i shrire pertoke dhe disa shkaba qe rrotullohen siper ne ajer.Ah paske ngordhur me ne fund,s'le gje pa q. dhe te paska ra infarkt ne zemer,dhe afrohet me prane kur degjon: Sheeeet, me ze te ulet,i shikon shkabat?jane femra...humor te zgjedhur vetem per ju....| Scream
humor te zgjedhur vetem per ju....| User_offline
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:38

Nje cun kishte nje papagall edhe nga do qe ikte e mbante me vete.Nje dite hyn ne banjo per tu rrujt edhe papagallin nuk e mori me vete.
Filloi duke bertit papagalli: Do pritesh,do pritesh...
E merr papagallin ne banjo ky edhe i ven nje peshir qe mos ta shikonte kur te rruhesh,papagalli perseri duke bertit: Do pritesh,do pritesh........
U merzit ky cuni se ja solli ne maje te hundes edhe e fut ne bide edhe e mbyll kapakun,mbaron pune,por harroi ta nxirrte nga aty.
Mbas nja nje ore vjen e dashura ketij cunin edhe hyn ne banjo per nevoja personale humor te zgjedhur vetem per ju....| Biggrin.
Papagalli bertet nga poshte: Mire per tu rrujt nuk qenke rrujt ,po per tu pre qenke pre keq fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:39

Liza gjate shetitjes ne park me te emen sheh se poshte barkut te kalit ka dicka qe varet dhe qe ajo se ka pare kurre me pare.
Prandaj pyet te emen: "Mami, eshte ky kali i semure?" dhe e ema ja kthen
"Jo zemer jo, madje do ishte perfekte sikur yt ate te ishte po kaq i shendetshem!"

<> <> <>

Bisedojne dy shoqe me njera-tjetren. "Duhet te kem shume kujdes se mos mbetem shtatzene" - thote njera.
"Po a nuk beri yt shoq nje operacion pas te cilit mbeti steril?!" - e pyet tjetra.
"Po pikerisht aty e kam hallin edhe une" - pergjigjet e para.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:39

"Gruja Policit"

Dy polica ne supermarket me karroca ne dore. Ne krye te nje korridori perplasen me njeri tjetrin
Salo - O Me falni
Moli - Jo me falni ju mua po pse nxitonit aq shume
Salo - Jam duke kerkuar gruan...
Moli - Vertete? E cuditshme dhe une jam duke kerkuar gruan
Salo - Vertete?
Moli - Po Me thoni si eshte gruaja juaj ?
Salo - Gruaja ime eshte e gjate 1.75, floke te kuqe me maja te kthyera nga fytyra, dy kembe perfekte, gjoks te madh, te ndenjura llahtar.. Po me thoni e juaja si eshte??
Moli - Lere fare.... shkojme kerkojme te tenden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:40

Motra budallic
Qysh pe muNesh mi thon’ motres ma t’madhe budallic – pi thot njona djalit t’vet. Shko thuj m’fal – apet s’pi dahet kjo djalit.

Shkon ky djali edhe I thot’ motres: Motėr m’vjen keq qe je budallic.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:40

Dieta
Shkon ni skelet en ameltore edhe porosit ni torte.

Kamarieri e vet: A me shllag a pa shllag?

Normal qe pa shllag! A nuk pi sheh se jom tu majt diet a? – i thot skeleti.Porosia
Shkon ni skelet en kafe edhe porosit ni birr edhe ni trrulleks.

Po trrulleksi shka pet vyn? – e vet kamarieri.

Pėr mi fshi podin – i thot skeleti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:41

Japan me zor

Pe folin dy djem:

- A mes je japan?

- Jo, nuk jom.

- A je i sigurt?

- Po.

- E mes e ki prejardhjen japane?

- O jo kut t’thom.

- Nashta je pak?

- Mir, a pe thut ti. Japan jom.

- E pse nuk i ki syt e ngrehen.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:41

Sahati n’New York

En New York e vesin njonin:

- A pe don me ble sahat?

- Po, ēfare? – i vet ky tipi I interesun.

- Shshshsht, se ai hala e ka n’dor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:42

Denimi
Ni gjykats pi thot ni plakit:

- Zotni je i denun 10 vjet.

- Po un 88 i kam – ja nisi mu anku ky plaki.

- Po mir de maj veq sa te jesh gjall se kur t’desish nuk t’majim mo.Qeli me flok

Ni mjek thirr en stacion t’policis edhe ju thot:

- Ni budall i rrezikshem u ik pi spitalit.

- Po a? Qysh doket?

- Osht qel, i ka flokt e gat.

- Qysh muNet mu kon qel edhe mi pas flokt e gat? – bohet nervoz polici.

- Po a t’thash qe osht budall.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:42

Shurdhejka

Shkojin katėr gra n’xhenet edhe Xhebraili ju thot:

- Kush e ka tradhtu burrin le ta qon doren.

Tri e qojin e njona jo.

- Qto trijat le t’shkojin n’xhenem. Edhe qet shurdhejken mes e harroni.

Pulat dhe komshija

Nje katuNar pasi t’kthehet n’shpi prej pazarit po pyet nje komshi:

- Ēka bleve mer?

- Pula, speca, patlixhona…

- E sa pula i bleve?

- Ja qėllofsh t’i fali te dyjat.

MeNon pak komshija edhe i thot:

- TRE !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:43

Ishin nje anglez, nje francez dhe nje shqiptar ne afrike per te zbuluar xhunglen. Neper pyll i kapin kanibalet dhe i thone "Kerkoni deshiren e fundit dhe ne do t'jua realizojme pastaj do tju vrasim se na duhet lekura juaj per te bere kanoa". Anglezi, i pari, thote : Une dua nje birre te fundit..
E pi birren me fund dhe kanibalet e vrasin. Francezi thote: une dua shampanje. E pi edhe ky me fund dhe e vrasin edhe kete. Shqiptari: Une dua nje PIRUN. Kanibalet mbeten te cuditur po megjithate ja dhane. Sapo e merr pirunin fillon tia nguli vetes neper trup. Ca ben more - thone kanibalet.
Shqiptari: -Ta shohim tani do notoje me kanoa juaj....

Barcaleta Shkodrane


Kush dreqin hyp atje nalt!

Njė ēift po dilte nė qytet. Rrugė e gjatė, nxehtė i madh, para tyre ndodhet njė pemė dhe ata bashkė vendosin m'u ul nėn tė. Pas njė farė kohe gruaja ēon kryet lart me pa, kur shef dy zogj sqep mė sqep dhe i thotė tė shoqit:
- Mor burrė ēa janė ka bajnė njata zogj atje lart?
- I shoqi: janė ka puthen.
- Gruaja: po pse nuk me puth edhe ti mua?
- Burri ia kthen: po kush dreqin hyp atje nalt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:43

Vajza me ēorapė bakllave.

Do djem, po gacmoshin nji vajzė, e cila kishte veshė ēorape me kallėp bakllave. Por kjo ishte e pėrditshme. Fjalėt ishin: 'ēdo tė hamė sonte bakllavė!...'
Mirėpo vajza u mėrzit pėr ēdo ditė, i njėjti avaz. Njė ditė kur djemtė po i thoshin 'ēdo tė hamė sonte bakllavė', ajo kthehet e u thotė:
- Po mire mor ēuna vetem tek bakllava ju rri mendja?
Djemtė: - Po.
Vajza: - Ēfarė budadhenjsh?
Djemtė: - Pse?...
Vajza: - Se po tė ngjiteni ma nalt do hanit kadaif...


Gjahtari i fundit

N'andje heret, nė nji klub gjahtarsh ishin mledhė nji grup shokėsh, dihet gjahtarė, dhe po thoshin historitė e tyne qė u kishin ndodhur gjatė natės. Fillojnė tuj tregu historitė me rradhė, kur vjen rradha e tė fundit ēa me ju diftu mor shokė, nuk mė ka ndodhė ndoj herė si mbramė. Shokėt: "pa he mor, ēa te ka ndodh?" Gjahtari po mė kalon para kamve nji lepur nja dhjetė a dymbėdhjetė kilesh edhe po ndalet nė nji kaēube. Avash-avash e marr ne shenjė dhe e qėlloj bam!... - lepuri me kambė pėrpjetė. Nė kėtė kohė vjen kamarierja me marrė porositė dhe ikė prapė. Gjahtari thotė: "ku e lamė?" Shoku: "me kambė pėrpjetė..." Gjahtari vazhdon "e t'ja bana nja dy-tri herė..."
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:44

Dhėndėrri dhe nusja

Nė disa fshatra tė jugut, kur bahen dasma kane disa kange me ngacmime. Nji prej tyre - nga ana e dhėndėrrit; nuse o nuse o, a e ke pa llozin e portės o nuse o nuse o...
Nga ana e nuses jane me te shkathėt: dhėndėrr o dhėndėrr o, a e ke pa pusin e shpellės o dhėndėrr o dhėndėrr o...


Tre djemtė

Tre djem ishin tuj u ngatėrru me njeni-tjetrin e tuj i thanė njeni-tjetrit s'ke m'u rrit ma, ke me metė i shkurtun, etj. Kur mas pak kohe, i madhi prej ture thotė: unė kam m'u rrit ma shum se ju, i dyti pyet: pse? I madhi: se gjyshi jem asht i gjate sa kalaja. I dyti: oh une kam m'u rrit ma shume se ti. I vogli: e pse ke me rrit ma shum se ai? Ai i dyti: se gjyshi jem asht kaq i gjate sa prek ret me dorė. I vogli pyet: kur gjyshi jot ka prekė retė, si ishin tė forta apo tė buta? I dyti ia kthen: tė buta. I vogli: he, ai pra ka kap topet e gjyshit tem!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:44

kthehet burri nga puna dhe gruaja i thote shiko se s'punon dushi
-Pse idraulik jam une-thote ky
nesermen i thote shiko se u fik ajo llamba .
-pse elektricist jam une ,thirr nje elektricst me mire
te nesermen e pyet burri.
-erdhi elektricisti?
-po erdhi
-sa leke kerkoi
-ai nuk donte para ,donte o nje emeblsire se kishte nevoje per embelsi o per nje maredhenie dashurie
- dhe ti i bere torten?
-pse pasticere jam une?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:45

Counter strike

Kanė shkuar kullerat nė ekskursion dhe kur e kanė parė ushtarin e KFOR-it, njėri i tha tjetrit: “Kuku be bjeri, kqyre counter strike live”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:45

te ndryshme
<hr style="COLOR: #cccccc" SIZE=1>Nje psikiatre i drejtohet pacientit: Me tregoni c'do gje nga fillimi ju lutem.
Ne fillim krijova qiellin dhe token,pastaj krijova.....


Nje krokodil i vogel i thote te atit: babi kur te rritem do te kem shume para?
Po bir,kur te behesh portofol.


Tre minj lab po diskutonin me njeri tjetrin.Une thote i pari, e heq gjithmone djathin nga carku pa u shkrehur carku fare.I dyti i impresionuar nga i pari,vazhdonhumor te zgjedhur vetem per ju....| Baerne kokrrat e helmuara te grurit i perdor perdite si aperitiv.I treti nise te largohet,nderkaq dy te tjeret e pyesin se ku po shkon?
Sot eshte e shtune, kam takim me nje mace nga Fieri.humor te zgjedhur vetem per ju....| Scream
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:46

Gomari dhe tironci
<hr style="COLOR: #cccccc" SIZE=1>Nje fshatar kishte ra ne siklet se gomari i tij nuk qeshte kurre.Atehere vendos te ofroje nje milion leke per ate qe do ta beje gomarin te qeshe.Vijne nga gjithe Shqiperia por asnjeri nuk ka sukses.Vijne edhe nga Kosova dhe diaspora por perseri pa sukses.Kur nje dite vjen nje tironc dhe dicka i thote gomarit ne vesh,dhe gomari fillon te qeshe me te madhe.Mer paret tironci dhe shkon ne pune te vet.Nje problem tjeter tani per fshatarin eshte se gomari nuk pushon se qeshuri.Provon te njejten oferte,por te gjitha tentativat per te ndaluar te qeshuren e gomarit deshtojne.Fshatari vendos te therrase tironcin.Vjen tironci dhe dy minuta me vone pushon gomari.I jep paret fshatari dhe e pyet ne te njejten kohe.Pashe Zotin,c'fare i the gomarit?
Heren e pare i thashe se e kam me te madh se ty,heren e dyte ja nxorrahumor te zgjedhur vetem per ju....| Scream
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:46

7 xhuxhat & Borebardha
Xhuxhat bejne nje plan per te pare Borebardhen nudo.
Mbasi e bene,e ftojne te lozte me ta.
Lozen sa lozen edhe e bene pis,ne menyre qe te ikte te lahesh.Borebardha u ngjit lart te lahesh kurse 7 xhuxhat ikin me vrap edhe hipin siper njeri-tjetrit,ngaqe ishin te shkurter edhe nuk arrinin deri ke dritarja.Ai qe do rrinte siper gjithe te tjereve do te tregonte se cfare veprimesh bente Borebardha.
1. Po zhvishet..
2. Po zhvishet..
3. Po zhvishet.... deri ke i 7.

1. Po lahet..
2. Po lahet..
3. Po lahet.......e keshtu deri ke i 7.

1. Po ferkohet..
2. Po ferkohet..
3. Po ferkohet......e keshtu deri ke i 7.

1. U ngrit..(Mbaroi banjon e kishte llafen)
2. Mu ngrit..
3. Mu ngrit..
4. Mu ngrit..
5. Mu ngrit..
6. Mu ngrit..
7. Mu ngrit.................................
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:47

Po te kishte qene k..i buke,femrat do ta preferonin te ndenjur te pakten nje jave:

Nje fshatar i thote nje tjetri: pu pu pu c'fare turpi,pashe nipin tend 8 vjecar duke palluar nje pule.E po djale eshte i pergjigjet tjetri,mos u cudit kaq shume.Kjp s'eshte gje,por pashe edhe babane tend qe masturbohej prapa nje ferre.e po c'pret ti,nje plak 84 vjecar te vrapoje pas pulave?


Nje grua ankohej gjithmone se nuk arrinte kurre ne orgazem.Nje dite i thote te shoqit:O burre,e di qe pashe nje enderr sikur ne po benim dashuri dhe nje zezak rrinte mbi dollap dhe na bente fresk me ca pupla te gjata,dhe per cudi arrita orgazmen.Po mire i thote burri,e provojme nje here.Shkojne ne qytet dhe gjejne nje zezak ne nje qoshe.I shpjegojne arsyet e tyre, dhe zezaku pranon.Hyne ne dhome dhe burri me gruan fillojne aktin ndersa zezaku mbi dollap fillon ti beje fresk.Pasi kalojne minutat gruaja i thote burrit:O burre,nuk po funksionon,po sikur te nderrohesh ti me zezakun?Jo me qef,por burri pranon dhe nderrohen me zezakun.Pas pak minutash gruaja fillon te bertase nga kenaqesia dhe arrin ne orgazem.Atehere burri i thote zezakut: He, e shikon se si behet fresku:


Nje shoqe pyet shoqen e saj pasi kjo e fundit doli nga kabineti i gjinekologut.He c'te tha?Me tha se klitorisi im eshte si pjeper.I madh?Jo,i embel.

Nje 16 vjecar takon te atin dhe me entuziazem i thotehumor te zgjedhur vetem per ju....| Beeaba baba sot pata eksperiencen e pare seksuale.Shume mire i thote i ati,po kur do ta kesh tjetren?
Eh, sapo te me pushoje djegja ne b...e


Nje vajze e vogel 5 vjecare i thote te emeshumor te zgjedhur vetem per ju....| Bunny2ami.pashe babin qe i hoqi breket kamarieres dhe i futi ate gjene.Maskarai,neser kur te jemi ne kishe te keqen mami do te thuash te njejten gje ne sy te njerezve qe ta diskreditojme fare.
Te nesermen ne kishe: pashe babin qe i hoqi breket kamarieres dhe i futi ate qe postieri i fut mamit ne goje sa here qe babi nuk eshte ne shtepihumor te zgjedhur vetem per ju....| Scream
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:47

Nje Gabel,shkon dhe nderton kasolen e tij ne krah te viles tre kateshe te nje doktori....doktori,i bezdisur nga ky fakt shkon dhe ankohet te policia ndertimore me pretekstin se kasollja e gabelit i prishte pamjen e bukur te viles....policia ndertimore shkon dhe ja prish kasollen gabelit....ky i fundit,tashme i pastrehe
me nj njemije leksh te fundit qe i kishte mbetur ne xhep shkon te luaje bixhoz,
futet ne kazino dhe per fatin e tij te mire,me ate njemije lekesh qe kishte, kap nje xhekpot te madh...shuma ishte teper e madhe, pra me pak fjale gabeli u be i pasur.
Per te nxjerre inatin gabeli shkon e nderton nje vile edhe me te bukur se ajo e doktorit po ne ate vend ku i prishen kasollen....ne mengjes, kur doktori po shkonte per ne pune,gabeli del ne oborr dhe e pershendet....-pershendetje doktor!e shikon?!....vila ime eshte me e bukur se kjo e jotja.....-eee po kjo e imja ka edhe pishine!...ja kthen tere ironi doktori.Gabeli si per inat nderton nje pishine me te madhe e me te bukur se ajo e doktorit....-e shikon doktor?...-tani kam edhe pishine....-eee...ja kthen doktori,por une jam doktor.. ti c'fare je?...
Gabelit i iku truri fare....tere naten ndenjti zgjuar duke menduar se c'rreng ti punonte doktorit per tia hedhur perseri....ne mengjes,del ne oborr dhe i therret doktorit....-o doktor!!!oo doktor!!!....-he mo c'fare ke?!!! ja kthen doktori...
-une kam komshi doktorin,po ti ke ke komshi?!humor te zgjedhur vetem per ju....| Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:47

Naten e pare te marteses burri i shfaqet gruas nudo edhe me nje prezevativ.
Gruaja....Ta dish qe nuk ma ka pare asnjeri.
Burri....Shikoje i imi ka akoma cilifon.Sipas nje zondazhi te bere sesi i preferonin burrat kembet e femrave dolen keto rezultate.
10 % i preferonin fine.
20 % i preferonin muskuloze humor te zgjedhur vetem per ju....| Biggrin .
70 % i preferonin thjesht te hapme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:48

Njė shkencėtar Shqiptar merr pjesė nė njė konferencė rreth kėrkimeve arkeologjike.
Filluan tė mburren Amerikanėt: - nė vendin tonė gėrmuam 25 metra nėn dhe dhe gjetėm kabllo telefoni. Dmth tė parėt tanė kanė pėrdorur telefona.

I vjen rradha Shqiptarit: - Ne nė vendin tonė gėrmuam 50 m sgjetėm gjė, gėrmuam edhe 50 m tė tjerė prapė sgjetėm gjė ... dmth. tė parėt tanė kanė pėrdorur celular.

<><><>


Beni kthehet nga shkolla me hundėn tė gjakosur, e jėma fillon tė bėrtasė...
Bobo..ctė ndodhi, ndonjė aksident?

Jo ..e ka fajin magjistari. – Cili magjistar - Erdhi ne shkollė pėr shfaqja. Mė mori nė skenė dhe me nxorri 100 lekshe nga hundėt.

A maskarai... – Jo jo nė fakt ai nuk bėri gjė, fajin e kanė shokėt e klasės..pasi iku magjistari filluan tė kėrkojnėe a ka para tė tjera ne hundė...

<><><>

Njė bjonde me njė makinė luksoze kabrio u ndalua nga Policia Rrugore pėr shpejtėsi tė madhe.
"Patenten!" i thotė policja. Bjondja kėrkon ne ēantė me rrėmbim, nuk gjen gjė dhe i kthehet polices:

"Si ėshte patenta?"

Policja:"Eshte njė si karton katror qė ka njė foto me fytyrėn tėnde nė tė." Bjondja i kthehet pėrsėri ēantės. I ze dora njė pasqyrė tė vogėl e ngjitur nė njė karton dhe shikon nė tė fytyrėn e vet. I drejtohet menjėhere polices: "Ja ku e gjeta mė ne fund!" Policja e merr, shikon nė tė dhe ja kthen menjėherė duke i thėnė: "Mė fal se nuk e dija qe ishe police. Vazhdo. Ēdo gjė ėshtė nė rregull !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:48

Artani kthehet nga shkolla dhe i thote te atit se ka marre 4 ne matematike.

"Pse?" e pyet i ati.
"Mesuesi me pyeti sa bejne 2x3?' dhe une i thashe 6'"
"Po aq bejne!"
"Pastaj ajo pyeti sa bejne 3x2?'"
"Ku ***** eshte ndryshimi?"
"Po tamam keshtu i thashe edhe une!"

<><><>

Doktori me tha se mbas operacionit do me bėjė tė ec me kembet e mia.

Dhe a e bėri?
Po. Per me tė paguar paratė e operacionit shita makinen dhe tani eci ne kembet e mia.

<><><>

Doktor, ju lutem shpejt. Djali im ka kaperdire nje brisk rroje."

Po vij menjehere. A keni bere ndonje gje deri tani ?"
Po, u detyrova me u rrujt me briskun e gruas.

<><><>

Doktori: Kam nje lajm te keq dhe nje lajm shume te keq.

Pacienti: Epo mire, me jep ma pare lajmin e keq.
Doktori: Laboratori na ka njoftuar se rezultatet e analizave thone se ke edhe 24 ore jete..
Pacienti: 24 ore?! Kjo eshte e tmerrshme!! Cfare mund te kete me keq se kaq? Cili eshte lajmi shume i keq?
Doktori: Rezultatet kane dale qysh dje.

<><><>

Njė burrė shkon nė hotel dhe i thotė hotelierit ta zgjojė nė 7.30 nė mėngjes.

Tė nesėrmen nė mėngjes hotelieri e merr nė telefon dhe i thotė:
Alo, ju kishit porositur zgjimin nė 7.30?
Po.
Po pse nuk zgjohesh atėherė, ora ėshtė 11.30.

<><><>

Cfare i thote kemba e djathte kembes se majte te nje bjondeje?

Asgje. Ato asnjehere nuk takojne njera-tjetren

<><><>

Cfare thote nje bjonde mbasi ka bere sex?

a: "Faleminderit, Djema!"
b: "Mos jeni te gjithe ne te njejten bande?"
c: Mos luani te gjithe per te njejten skuader?
d: Kush valle ishin gjithe keta djem?

<><><>

Cfare thote nje bjonde kur ju i fryni ne vesh?

"Faleminderit per rifurnizimin!"

Cfare nenkupton fryrja e nje bjonde ne veshin e nje tjeter bjondeje?

Transferime te dhenash.

Pse bjondet argertohen kaq shume?

Sepse ato s'dine te bejne ndonje gje tjeter.
Sepse eshte e lehte ti besh per vete.

Cili eshte ndryshimi midis nje bjondeje dhe nje limuzine?

Jo te gjithe kane pasur mundesine te hypin ne nje limuzine.

Cfare beni kur nje bjonde ju hedh nje granate dore?

Heq siguresen dhe ja rihedh mbrapa perseri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:49

Dy pale mbathje duke bere muhabet perpara se te laheshin ne lavatrice.
1.Paske qene ne plazh qe paske marre kete ngjyre kaq te bukur....!
2.Jo jo,sot ishte nje dite m...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:50

ISHIN DY LOPE NE NJE LIVADH
E PARA: MUUUUUU
E DYTA: UAAAAAA. MA MORE FJALEN NGA GOJA!!![/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:50

Na falni per banalitetin ok.

Ne burg,ne te njejten qeli nje Kinez edhe nje Zezak.
*Kinezi-Ta bejme njehere se nuk e merr vesh njeri.
*Zezaku-Ok,ti i pari.
*Kinezi-Na kete kremin edhe lyje pak b***** qe mos te dhembi.
Mbaron pune Kinezi,e kishte rradhen Zezaku.
*Zezaku-Na merre ket kremin edhe lyj pak gjoksin...!
*Kinezi-E pse gjoksin(Me habi)
*Zezaku-Kur ta fus une ka per te dhembur shpirti.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:52

Polici dhe makina

Njė polic i thotė njė shoku:
- Kam njė makinė qė ka bėrė 300 mijė kilometra, dua ta shes por nuk ma marrin mė shume se 500 mijė lekė.
- Ēfarė budallai, ulja kilometrazhin dhe shiko sa do ta kėrkojnė.

Ky e ul nė 150 mijė kilometrazhin, takon pėrsėri shokun e tij dhe i thotė:
- E bėra 150 mijė, tani ma kėrkojnė 1 milion.
- Ēfarė budallai, ulja akoma, - i thotė shoku.
Ky e ul deri nė 50 mijė kilometrazhin, takon shokun e tij dhe i thotė:
- E bėra 50 mijė kilometrazhin, tani ma kėrkojnė 3 milionė.
- Po cfarė pret, shite!
- Tani qė ėshtė gati e re do ta mbaj pėr vete!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:52

Studimi

Nė shkollė mėsuesja po shpjegonte:
- Unė studioj, ti studion, ai ajo studion. Ēfarė kohe ėshtė Toni.
- Ƌshtė kohė e humbur mėsuese!

***

Helikopteri

Njė helikopter i policisė humb gjurmėt. Dalin pėr ta kėrkuar dhe siē e kishin parashikuar e gjejnė tė rrėzuar. Nxjerrin kutinė e zezė dhe dėgjojnė regjistrimin:
- Bashkimo, a ke vapė ti?
- Jo!
- Po mbylle atė dreq ventilatori!

***

I sėmuri

- Doktor mė ndihmo! Dola pozitiv me SIDE!
- Mirė atėherė tė kėshilloj tė lyesh trupin me baltėra tė ndryshme.
- Funksionon?
- Jo, qė do vdesėsh dihet ajo, por tė paktėn mėsohesh tė rrish nėn tokė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
humor te zgjedhur vetem per ju....| Empty
MesazhTitulli: Re: humor te zgjedhur vetem per ju....|   humor te zgjedhur vetem per ju....| Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
humor te zgjedhur vetem per ju....|
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Humor-
Kėrce tek: