Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Era e Gjakut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Era e Gjakut Empty
MesazhTitulli: Era e Gjakut   Era e Gjakut Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:53

Era e Gjakut

2 partizane,Loni e Shabani po luftonin me gjermanet. E kishin keq fare se ishin vetem kunder nja 30-40 gjermoneve. Degjoheshin vetem krisma dhe plumbat vershellenin mbi kokat e 2 trimave tane.
- O Loni....,OOO Loni.
- He more dreq ēfare do!
-Ēfare ere mban gjaku !
- Ku e di une more burre, era TUM!
- Mooooooooos,qenkam palgos une or ti !!!!

<><><>

Gjuetari

Qazimi i shifte dy nga shokt e tij Rremėn dhe Dikun qi bonin fitim t`modh nga gjuetia e ariut dhe donte ene ai me msu se si me gjujt pėr ari, kshu qė i pyt se ē`ėr stili kishin.
Ata i than: -hiē i gjo mėr daj, merr kallashin, dili para nai shpelle n`mal e boja me zo t`lart UuUuUu deri sa t`dal ariu, ene kėllcitja n`pushk.
Qazimi i falenderoi dhe i tha se do nisej menjiher pėr n`mal.
Tė nesėrmen e pan shokėt tėr fasho e qė mezi rrinte n`kom dhe e pytėn se ē`kish bo vaki.
Ai tha se kish pa i shpell e i dul para tuj gerrthit uuuuuu siē i kishin thon ata. Mirpo nga shpella u pėrgjigj i zė i lart UUUUUUU.
Qazimi kish bo gati kallashin e kish vazhdu duke gėrrthit: uuuu, zoni nga shpella ju pėrgjigj prapEra e Gjakut ButterUUU, ai uuuu, zoni nga shpella UUUU deri sa kishte dal dhe e kishte shtyp treni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Era e Gjakut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Humor-
Kėrce tek: