Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Mos u mashtroni nga porositė e rrejshme nė MSN!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumitNumri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

Mos u mashtroni nga porositė e rrejshme nė MSN! Empty
MesazhTitulli: Mos u mashtroni nga porositė e rrejshme nė MSN!   Mos u mashtroni nga porositė e rrejshme nė MSN! Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:24

Mos u mashtroni nga porositė e rrejshme nė MSN!

--------------------------------------------------------------------------------

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:.../logo_msn7.jpg

Kriminelėt online assesi nuk ndalen me punėt e tyre tė pista. Tani ėshtė paraqitur forma e re e mashtrimit pėrmes shkrimeve nė MSN, e cila ka pėr qėllim t’ua marrė llogarinė tuaj tė MSN-sė. Njė numėr i njerėzve kanė pranuar porosi tė rrejshme prej shfrytėzuesve nga lista e miqve tė tyre, nė klientin e tyre pėr bisedė tė ēastit (mesengjer), e brenda porosisė ėshtė lidhja qė drejton kah faqet si messenger-tips.com, www.msn-listlive.tk e tė ngjashme.

Problemi qėndron se asnjė nga ata persona nuk i dėrgon me qėllim ato porosi dhe bėhet fjalė pėr edhe njė formė tė mashtrimit tė radhės.

Duke shkuar nė lidhjen e ofruar nga shfrytėzuesit, kėrkohet shėnimi i emrit tė pėrdoruesit dhe fjalėkalimit tė llogarisė nė MSN, pas sė cilave do t’u mundėsojnė tė shihni tė dhėna si – pse disa shfrytėzues janė gjithmonė offline, kush ju ka larguar nga lista e miqve dhe pse, e kėshtu me radhė.Pėrsėrisim, kėtu bėhet fjalė pėr njė formė tė re tė mashtrimit e cila u dėrgohet rrjetave pėr komunikim tė ēastit (aktualisht vetėm nė rrjetin MSN) dhe ju lusim qė tė mos u mashtroni.

Microsofti e asnjė kompani tjetėr e cila iu mundėson shfrytėzimin e rrjetit pėr komunikim tė ēastit nga ju nuk do tė kėrkojė tė dhėna personale.

Pra logjikoni e mos shpejtoni se ku e shkruani fjalkalimin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mos u mashtroni nga porositė e rrejshme nė MSN!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Lajme portal-
Kėrce tek: