Alb Forum


|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Rregullat e forumit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat e forumit

..Par se te prezantohesh lixoj rregullat e stafit te forumit.......
11Sat Oct 13 2007, 19:02
GiMi'HacK Rregullat e forumit jan....
Mir se VIni Empty
 

Prezentimet nė Forum

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezentimet nė Forum

Ketu mund te prezantohuni
717Mon Dec 24 2007, 14:25
GiMi'HacK Kaci
Mir se VIni Empty
 

Ofertat Dhe Kėrkesat

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ofertat Dhe Kėrkesat

Ketu mun te gjeni ofert por mun te besni edhe kerkesa te ndryshme:P
11Sun Oct 14 2007, 20:32
GiMi'HacK Ofert per forum
Mir se VIni Empty
 

sms falas

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

sms falas

>>>Ne gjith boten<<
340Wed Nov 28 2007, 17:35
explode Sms falas mbi 100 linka
Mir se VIni Empty
 

Bisedė e Lirė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Bisedė e Lirė

ketu mun te besidoni lirshem
1430Wed Nov 28 2007, 17:47
GiMi'HacK Numrat me radhe
Mir se VIni Empty
 

Pėrshėndetje dhe Urime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime

ketu mun te pershentetni anteret e grupit
25Wed Nov 28 2007, 12:39
bosi-h nje peshendetje per admin........
Mir se VIni Empty
 

Muzik shqip

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzik shqip

ketu mun te postoni muzik shqip...
2332Mon Dec 10 2007, 16:58
GiMi'HacK Lena - Plazhi i kujtimeve
Mir se VIni Empty
 

Video Klipe Shqip

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Video Klipe Shqip

KTu postoni Video Klipe Shqip
66Thu Nov 29 2007, 17:40
GiMi'HacK Labinot Tahiri Labi
Mir se VIni Empty
 

muzika te huja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

muzika te huja

ketu do te gjeni muzika te huja
44Sun Oct 14 2007, 13:22
ArBer-hack 50 Cent Feat Timbaland & Justin Timberlake- Technology::
Mir se VIni Empty
 

Kėrko Muzikė

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėrko Muzikė

ketu mun te kerkoni muzika te ndryshme
11Wed Nov 28 2007, 17:01
bosi-h kERKO
Mir se VIni Empty
 

Humor

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor

kliko per humor nes doni
865Wed Nov 28 2007, 16:55
bosi-h TRANSPORTI HUMOR
Mir se VIni Empty
 

Sport

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Sport

ketu do ti gjeni te rejat e sporti
1010Sat Dec 22 2007, 10:35
cracker-a MUHAMED THAĒI NĖ KASTRIOT
Mir se VIni Empty
 

Dashuri

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuri

......
36Sun Oct 14 2007, 00:32
ArBer-hack FoTo  DaShUrIe
Mir se VIni Empty
 

Lajme portal

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajme portal

ktu mund te posteon te gjitha e reja e botes se nga shkenca se edhe nga artistet ju lutem kini kujde se ka mu qit ne faqe te pare edhe qdo mesazh qe behet nga ju qite ne faq te par ju lutem kini kujdes..
2020Tue Dec 18 2007, 14:30
cracker-a Telefonia mobile "Ipko", nis operimin
Mir se VIni Empty
 

| Shtypi i ditės |

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

| Shtypi i ditės |

Ktu postoni lajmeet me te rejat qe ndodhin.............
1010Sat Dec 22 2007, 10:29
cracker-a Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės reagon ashpėr ndaj shpifjev
Mir se VIni Empty
 

Problematika shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
45Wed Nov 28 2007, 14:22
cracker-a AKSH-ja pėrsėri nė skenė
Mir se VIni Empty
 

Problemet ndėrkombėtare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
44Wed Nov 28 2007, 14:15
cracker-a OKB.me rezolutėn 1244 ka ngatrua punė
Mir se VIni Empty
 

Historia shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia shqiptare

Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
79Wed Nov 28 2007, 14:04
cracker-a Lista e drejtuesve tė Prokurorisė sė Pėrgjithshme shqiptare
Mir se VIni Empty
 

Feja islame

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Feja islame

Ktu postoni qdo qe per fen islame.
3742Thu Nov 29 2007, 17:28
GiMi'HacK Si e presin myslimanėt amerikanė muajin e shenjtė tė Ramazan
Mir se VIni Empty
 

Filozofi-psikologji-sociologji

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje
47Wed Nov 28 2007, 16:13
cracker-a Tė vozitėsh njė makinė tė aksidentuar!?
Mir se VIni Empty
 

Rrekllamo WEB Faqen

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rrekllamo WEB Faqen

Rrekllamo WEB Faqen tuaj
11Wed Nov 28 2007, 17:17
explode KLIKO
Mir se VIni Empty
 

Msn mesengjer

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Msn mesengjer

ketu mun te gjeni program per msn......
33Sun Oct 14 2007, 13:26
ArBer-hack messenger live english
Mir se VIni Empty
 

Hacking...

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Hacking...

Ketu te gjitha per HACKING...
23Sun Oct 14 2007, 00:18
ArBer-hack Proxy free ketu..
Mir se VIni Empty
 

Programe te ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Programe te ndryshme

ketu mun te gjeni programe te ndryshme.......
22Sat Oct 13 2007, 20:16
GiMi'HacK program blloku imella
Mir se VIni Empty
 

Lojra

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra

ketu mun te gjeni lojra te ndryshme......
33Sun Oct 14 2007, 00:04
ArBer-hack Counter-Strike
Mir se VIni Empty
 

TV/Mobile

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

TV/Mobile

Kėtu mund tė postoni dhe tė gjeni gjithēka rreth telefonave mobil,aplikacione,themes,lojėra Dhe Per TV etj......
22Sat Oct 13 2007, 19:23
GiMi'HacK Mobile games pack 2
Mir se VIni Empty
 

Filma

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma

Ketu te gjitha filmat ....::::
33Sun Oct 14 2007, 00:09
ArBer-hack SHIKO :I now pronounce you Chuck and Larry online
Mir se VIni Empty
 

Tema te vjetura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema te vjetura

Ketu mun ti gjeni temat te vjetua ...
00
Mir se VIni Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 332 artikuj
Forumi ka 17 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri maddbarna
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 19 mė Sun Dec 24 2023, 07:00

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur