Alb Forum - 


|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Tema Fundit
» Kaci
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeMon Dec 24 2007, 14:25 nga GiMi'HacK

» MUHAMED THAĒI NĖ KASTRIOT
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:35 nga cracker-a

» NGADHNJIM DRAGUSHA NĖ "RC COLA DRITA"
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:35 nga cracker-a

» TERMINET E FUNDJAVĖS 22/23.12.2007
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:34 nga cracker-a

» TERMINET E JAVĖS SĖ XI TĖ SUPER LIGĖS
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:33 nga cracker-a

» INFORMATORI NR. 8 I LIGĖS SĖ PARĖ
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:33 nga cracker-a

» SUPER LIGA Java e XII
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:32 nga cracker-a

» TĖ MARTĖN VAZHDON YLLI - SIGAL PRISHTINA
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:31 nga cracker-a

» Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės reagon ashpėr ndaj shpifjev
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:29 nga cracker-a

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Affiliates
free forum
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Telefonia mobile "Ipko", nis operimin
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:30 nga cracker-a
Telefonia mobile "Ipko", nis operimin

Nė Kosovė, qė prej ditės sė sotme ėshtė vėnė nė funksion operatori i dytė i telefonisė mobile "Ipko", tė cilin e pėrbėjnė konsorciumi "Slovenia Telekom" dhe "Ipko net".
"Ipko" nė territorin e Kosovės do tė funksionojė me prefiksin 049, derisa pėr thirrjet nga jashtė do tė shfrytėzojė prefiksin e Sllovenisė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
HP mundėson skenimin "text to voice"
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:29 nga cracker-a
[img]Mir se VIni - Portalli HP mundėson skenimin "text to voice"[/img]

Mir se VIni - Portalli Texttovoice

() - Kompania HP duke i faleminderuar teknologjive tė saja inovative ka mundėsuar qė teksti qė skenohet, ta njohė atė, ta pėrkthejė dhe ta shėndrrojė nė zė. Mouscan, kompania koreane sė bashku me HP janė tė pėrfshirė nė kėtė projekt ku nė shitje do tė fillojė qė nga viti i ardhshėm. Pritet qė ky …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Service Pack 1 pėr Office 2007
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:27 nga cracker-a
() - Service Pack 1 pėr Microsoft Office 2007 paketin do tė paraqitet sot. Ky update do tė fokusohet pėr pėrmirėsimin e stabilitetit, performansave dhe sigurisė. Mė herėt, Microsoft kishte njohtuar se SP1 pėr Office 2007 do tė paraqitet nė tremujorshin e parė tė vitit tė ardhshėm. Sipas informatave tė pakonfirmuara, pėrdoruesit e SP1 mund ta kėrkojnė atė nė mėnyrė manuale gjegjėsisht nuk do tė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
YouTube shndėrrohet nė platformė edhe pėr reklamim
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:27 nga cracker-a
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...cs/youtube.gif

Google mė nė fund ka vendosur tė sjellė risi nė shėrbimin mė tė popullarizuar tė video-prezantimeve, YouTube, tė cilin para 11 muajve e bleu pėr 1.65 miliard dollarė. YouTube do tė shndėrrohet nė pjesė tė platformės AdSense, derisa publikimet-reklamuese do tė gjenden nėn video-xhirimet, dhe pėrfitimet do tė sjellin tė ardhura pėr tė gjitha …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:26 nga cracker-a
Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet


SONY, prodhuesi japonez i elektronikės, ditė mė parė, nė panairin Eco-Products 2007 Eco Style nė Japoni, ka paraqitur fotoaparatin "Odo" nė formė tė prerėsit pėr pica i cili mbushet kur lėkundet.

Aparati nuk ka bateri, e ėshtė gatshėm pėr fotografim pas 15 minutash tė lėkundjes. Kamera e kėtij aparati ėshtė e forcuar nė dorezėn …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Nokia "ekologjike"
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:25 nga cracker-a
Nokia "ekologjike"


Nė vitin 2007, Nokia ka ofruar nė treg njė celular tė lirė me emrin, 3110 Classic. Kėto ditė ajo ka paraqitur edhe serinė e re tė kėtij modeli - Nokia 3110 Evolve.
Telefoni ėshtė paraqitur nėn parullėn e modelit “tė gjelbėr”, ndėrsa u dedikohet shfrytėzuesve tė cilėt, nė emėr tė ekologjisė, do tu plotėsojė nevojat me mundėsi modeste dhe kualitetin e telefonit …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Mos u mashtroni nga porositė e rrejshme nė MSN!
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:24 nga cracker-a
Mos u mashtroni nga porositė e rrejshme nė MSN!

--------------------------------------------------------------------------------

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:.../logo_msn7.jpg

Kriminelėt online assesi nuk ndalen me punėt e tyre tė pista. Tani ėshtė paraqitur forma e re e mashtrimit pėrmes shkrimeve nė MSN, e cila ka pėr qėllim t’ua marrė llogarinė tuaj tė MSN-sė. Njė numėr i …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Telefonia mobile "Ipko", nis operimin
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:22 nga GiMi'HacK
Telefonia mobile "Ipko", nis operimin

Nė Kosovė, qė prej ditės sė sotme ėshtė vėnė nė funksion operatori i dytė i telefonisė mobile "Ipko", tė cilin e pėrbėjnė konsorciumi "Slovenia Telekom" dhe "Ipko net".
"Ipko" nė territorin e Kosovės do tė funksionojė me prefiksin 049, derisa pėr thirrjet nga jashtė do tė shfrytėzojė prefiksin e Sllovenisė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Kina ka nė plan tė hedhė nė hapėsirė satelitin e saj tė parė
Mir se VIni - Portalli Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 13:51 nga GiMi'HacK
Kina thotė se ka nė plan tė hedhė tė mėrkurėn nė hapėsirė satelitin e saj tė parė rreth Hėnės.

Agjencia shtetėrore e lajmeve Hsinhua citoi njė zėdhėnės tė Administratės Kombėtare Kineze pėr Hapėsirėn, sipas tė cilit njė raketė me sondėn kineze do tė hidhet nė hapėsirė nga qendra e hapėsirės Xiēang nė provincėn Siēuan.

Agjencia e lajmeve thekson se sonda pritet tė futet nė orbitėn e Hėnės …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sondazh
Forum
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 19 mė Sun Dec 24 2023, 07:00
Statistikat
Forumi ka 17 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri maddbarna

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 332 artikuj v 185 temat