Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 MUHAMED THAĒI NĖ KASTRIOT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumitNumri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

MUHAMED THAĒI NĖ KASTRIOT Empty
MesazhTitulli: MUHAMED THAĒI NĖ KASTRIOT   MUHAMED THAĒI NĖ KASTRIOT Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:35

Klubi i Basketbollit "Kastrioti" ka paraqitur kėrkesėn pėr
regjistrim tė lojtarit Muhamed Thaēi.

Nėse plotėsohen kushtet e parapara me Rregulloren pėr
regjistrim dhe kalim tė lojtarėve,Muhamed Thaēi ka tė drejtė loje nė ndeshjen e javės sė IX tė Super Ligės, Kastrioti - Peja e caktuar pėr tė enjten mė 13 dhjetor nė ora 20,00.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MUHAMED THAĒI NĖ KASTRIOT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Sport-
Kėrce tek: