Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 HP mundėson skenimin "text to voice"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumitNumri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

HP mundėson skenimin "text to voice" Empty
MesazhTitulli: HP mundėson skenimin "text to voice"   HP mundėson skenimin "text to voice" Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:29

[img]HP mundėson skenimin "text to voice" HP mundėson skenimin "text to voice"[/img]

HP mundėson skenimin "text to voice" Texttovoice

() - Kompania HP duke i faleminderuar teknologjive tė saja inovative ka mundėsuar qė teksti qė skenohet, ta njohė atė, ta pėrkthejė dhe ta shėndrrojė nė zė. Mouscan, kompania koreane sė bashku me HP janė tė pėrfshirė nė kėtė projekt ku nė shitje do tė fillojė qė nga viti i ardhshėm. Pritet qė ky prodhim do tė shėrbejė pėr personat qė kanė shikim tė dobėt, studentėve tė huaj si dhe udhėtarėve inernacional.
[code]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HP mundėson skenimin "text to voice"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Telefonia mobile "Ipko", nis operimin
» Telefonia mobile "Ipko", nis operimin
» Nokia "ekologjike"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Lajme portal-
Kėrce tek: