Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Telefonia mobile "Ipko", nis operimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumitNumri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

Telefonia mobile "Ipko", nis operimin Empty
MesazhTitulli: Telefonia mobile "Ipko", nis operimin   Telefonia mobile "Ipko", nis operimin Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:30

Telefonia mobile "Ipko", nis operimin

Nė Kosovė, qė prej ditės sė sotme ėshtė vėnė nė funksion operatori i dytė i telefonisė mobile "Ipko", tė cilin e pėrbėjnė konsorciumi "Slovenia Telekom" dhe "Ipko net".
"Ipko" nė territorin e Kosovės do tė funksionojė me prefiksin 049, derisa pėr thirrjet nga jashtė do tė shfrytėzojė prefiksin e Sllovenisė 00 386 49...

Ky ėshtė investimi mė i madh i jashtėm i “Telekom Slovenia” dhe investimi mė i madh i Sllovenisė jashtė vendit, ka deklaruar sot nė Prishtinė, gjatė lansimit tė punės sė telefonisė mobile, ministri slloven pėr zhvillim, Ziva Turk.
Telefonia mobile "Ipko", nis operimin F.1215053328324_m
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Telefonia mobile "Ipko", nis operimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Telefonia mobile "Ipko", nis operimin
» Mobile games pack 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Lajme portal-
Kėrce tek: