Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Service Pack 1 pėr Office 2007

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumitNumri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

Service Pack 1 pėr Office 2007 Empty
MesazhTitulli: Service Pack 1 pėr Office 2007   Service Pack 1 pėr Office 2007 Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:27

() - Service Pack 1 pėr Microsoft Office 2007 paketin do tė paraqitet sot. Ky update do tė fokusohet pėr pėrmirėsimin e stabilitetit, performansave dhe sigurisė. Mė herėt, Microsoft kishte njohtuar se SP1 pėr Office 2007 do tė paraqitet nė tremujorshin e parė tė vitit tė ardhshėm. Sipas informatave tė pakonfirmuara, pėrdoruesit e SP1 mund ta kėrkojnė atė nė mėnyrė manuale gjegjėsisht nuk do tė ketė update automatik. Microsoft do tė prezantojė se ēfarė tė reja sjell ky SP1 dhe tė vendosin se nė cilėn mėnyrė mė tė mirė ta implementojnė atė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Service Pack 1 pėr Office 2007
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mobile games pack 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Lajme portal-
Kėrce tek: