Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 TĖ MARTĖN VAZHDON YLLI - SIGAL PRISHTINA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumitNumri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

TĖ MARTĖN VAZHDON YLLI - SIGAL PRISHTINA Empty
MesazhTitulli: TĖ MARTĖN VAZHDON YLLI - SIGAL PRISHTINA   TĖ MARTĖN VAZHDON YLLI - SIGAL PRISHTINA Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:31

21.12.2007
TĖ MARTĖN VAZHDON YLLI - SIGAL PRISHTINA

Ndeshja Ylli- Sigal Prishtina e filluar mė 19 dhjetor nė Therandė e cila u ndėrpre pėr shkak tė mungesės sė energjisė elektrike pas periudhės sė II te rezultati 34:33, me vendimin e Komisarit tė garave dhe nė marrėveshje tė tė klubeve do tė vazhdoi tė martėn, mė 25.12,2207 me fillim nė ora 14,00.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TĖ MARTĖN VAZHDON YLLI - SIGAL PRISHTINA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Sport-
Kėrce tek: