Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės reagon ashpėr ndaj shpifjev

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumitNumri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės reagon ashpėr ndaj shpifjev Empty
MesazhTitulli: Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės reagon ashpėr ndaj shpifjev   Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės reagon ashpėr ndaj shpifjev Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:29

Nė njė komunikatė pėr media, Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės, duke reaguar ashpėr, bėnė tė ditur se askujt nga ministrat qė vijnė nga AAK nuk iu kanė konfiskuar pasaportat dhe njėkohėsisht nuk janė subjekt i ndonjė procesi hetimor.
Me kėtė rast, AAK kėto shpifje i konsideron si vazhdimėsi e sulmeve politike qė i bėhen kėtij subjekti dhe qė pėr synim kanė etiketimin dhe njollosjen e figurave tė kėsaj partie.
AAK kėrkon nga institucionet kompetente qė tė sqarojnė zyrtarisht para opinionit publik tė vėrtetėn nė mėnyrė qė tė mos manipulohet opinioni.
Nė fund tė komunikatės, AAK kėrkon nga mediumet pėrkatėse qė menjėherė tė ndėrprejnė kėtė fushatė me plotė gėnjeshtra dhe tė nivelit tė ulėt profesional.\21.12.07\
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Aleanca pėr Ardhmėrinė e Kosovės reagon ashpėr ndaj shpifjev
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: | Shtypi i ditės |-
Kėrce tek: