Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 NGADHNJIM DRAGUSHA NĖ "RC COLA DRITA"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumitNumri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

NGADHNJIM DRAGUSHA NĖ "RC COLA DRITA" Empty
MesazhTitulli: NGADHNJIM DRAGUSHA NĖ "RC COLA DRITA"   NGADHNJIM DRAGUSHA NĖ "RC COLA DRITA" Icon_minitimeSat Dec 22 2007, 10:35

NGADHNJIM DRAGUSHA NĖ "RC COLA DRITA"

Klubi i Basketbollit "Rc Cola Drita" ka paraqitur kėrkesėn pėr regjistrim tė lojtarit Ngadhnjim Dragusha.
Nėse plotėsohen kushtet e parapara me Rregulloren pėr regjistrim dhe kalim tė lojtarėve, (fletėlėshimi nga "Sigal Prishtina" dhe pagesa e taksės shtesė prej 350 Euro) Ngadhnjim Dragusha k ka tė drejtė loje nė ndeshjen e javės sė X tė Super Ligės, Ylli- RC Cola Drita , e caktuar pėr tė dielen mė 16 dhjetor nė ora 19,00.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NGADHNJIM DRAGUSHA NĖ "RC COLA DRITA"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Telefonia mobile "Ipko", nis operimin
» Telefonia mobile "Ipko", nis operimin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Sport-
Kėrce tek: