Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumitNumri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet Empty
MesazhTitulli: Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet   Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet Icon_minitimeTue Dec 18 2007, 14:26

Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet


SONY, prodhuesi japonez i elektronikės, ditė mė parė, nė panairin Eco-Products 2007 Eco Style nė Japoni, ka paraqitur fotoaparatin "Odo" nė formė tė prerėsit pėr pica i cili mbushet kur lėkundet.

Aparati nuk ka bateri, e ėshtė gatshėm pėr fotografim pas 15 minutash tė lėkundjes. Kamera e kėtij aparati ėshtė e forcuar nė dorezėn nė tė cilėn gjendet edhe butoni pėr fotografim si dhe akumulatori i energjisė. Aparati nevojitet tė lidhet me kompjuter pėr t’i shfaqur rezultatet.

Edhe pse ky produkt nuk ėshtė i dedikuar pėr shitje komerciale, ai bie nė grupin e produkteve ekologjike nga Sony tė cilat shėrbejnė si pėrkujtues se si duhet nė mėnyrė ekonomike tė sillemi ndaj energjisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Lajme portal-
Kėrce tek: