Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 TRANSPORTI HUMOR

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

TRANSPORTI HUMOR Empty
MesazhTitulli: TRANSPORTI HUMOR   TRANSPORTI HUMOR Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:55

Ne Autobus

Ne autobus,ishte nje djale dhe nga tronditjet i shpeton nje pordhe,prrrrrrrrrrrr..
nje plake qe ishte ulur e degjon dhe flet me vete ,
- injorantet na e shpifen,,,
duke ecur autobusi prape ky djali prrrrrrrrrrrrrrr..
thote plaka - sa pa edukate qe jane s'pyesin ku jane,,,,,,Ne rruge e siper prape ky djali prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... i iken
i iken truni plakes kthehet nga djali dhe i thote ,- po ti je ne terezi apo jo ke gjithe rruges qe pjerdh ,,ngele tu bo pordha ,injorant....i thote ky djali.
-ca ke moj pe gje ti qe thua ashtu..?
-jo i thote plaka po e degjova,,
-rri e mbaj vendin mos u merr me thashetheme..i thote djali..

Ne tren

İshte nje vajze qe pirdhte shume dhe i thote te jatit par se te hipte ne tren i thote - babi si te them kur te m'vi pordha?? o babi ta leshoj pllumbim bab thuja .mire ?ok ne ate kabine ku ishtin keto ishte dhe nje xhaje . i vjen e para ajo i thote te jatit o ba ta leshoj pellumbim?? leshoje te keqen babi. iku e para . hera e dyte perseri e njejta gje. nuk po duronte me. Heren e 3 i thote perseri o babi ta leshoj pellumbim ?? I thote nje xhaj e leshon plumbin ti po te shklyj kafazin xhaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TRANSPORTI HUMOR
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Humor-
Kėrce tek: