Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Humor|2|

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GiMi'HacK
Admin
GiMi'HacK

Numri i postimeve : 84
Age : 27
Location : Aty ku nuk menon ti hiq...........!!!
Registration date : 08/10/2007

Humor|2| Empty
MesazhTitulli: Humor|2|   Humor|2| Icon_minitimeSat Oct 13 2007, 19:31

Djali Kurioz..
Nje cift kishte dale xhiro bashke me djalin e tyre. Diku me larg, djali shikon nje grumblull me njerez dhe behet kurioz te shkoje atje.
- Kot mblidhen njerezit sot. - i thote i ati. Por djali insiston:
- Epo shko atehere, - i thote perseri i ati, - por mos u vono!
Atje ishte nje femer qe ishte mbytur. Sapo e kishin nxjerre, e meqe ishte ashtu nudo, polici i kishte vene kapelen e tij ne vendin intim. Djali e pa dhe u kthye tek prinderit.
- Cfare kishte atje? - pyeti i ati.
- Kishte te drejte babi! Kot ishin mbledhur. Ishte nje grua qe po lindte nje polic...
__________________\


Dega e thate...
Artani nje dite pa te jatin qe po bente dush dhe e pyet :
- "Hej po ato dy kokrrat ca jane?"
Babai :- Kumbulla jane po ik tani !
Artani shkon dhe i tregon te emes se cfare i kish thene i jati.
E ema pastaj ia kthen :
-" Po per ate degen e vdekur ku vareshin kumbullat a te tha gje ?!
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://alb-forum.albanianforum.net
 
Humor|2|
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Humor-
Kėrce tek: