Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 a je i dashu....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GiMi'HacK
Admin
GiMi'HacK

Numri i postimeve : 84
Age : 27
Location : Aty ku nuk menon ti hiq...........!!!
Registration date : 08/10/2007

a je i dashu.... Empty
MesazhTitulli: a je i dashu....   a je i dashu.... Icon_minitimeSat Oct 13 2007, 19:09

a je i dashuruar dhe a je ka kalon me personi qe e don......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://alb-forum.albanianforum.net
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

a je i dashu.... Empty
MesazhTitulli: Re: a je i dashu....   a je i dashu.... Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 12:40

po................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a je i dashu....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Bisedė e Lirė-
Kėrce tek: