Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Poshtersia e fundit e digitalbit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker-a
Mik i forumit


Numri i postimeve : 57
Registration date : 28/11/2007

Poshtersia e fundit e digitalbit Empty
MesazhTitulli: Poshtersia e fundit e digitalbit   Poshtersia e fundit e digitalbit Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 14:21

Turp i madh per providerin e madh shqiptar qe po se pagove as kanalet qe jep bota te lira nuk i sheh.
Po jua sqaroj pak me me hollesi.
Ne cdo satelit qe transmeton kanale televizive ka kanale te lira pa pagese si edhe ato me pagese. Kanalet e lira mund ti shohe cdo njeri qe ka nje marres satelitor digital cfaredo dhe ato jane prone e atyre qe i transmetojne.
Poshtersia e fundit e digitalbit shqiptar eshte se ne marresin e vet satelitor keto kanele qe I sheh gjithe bota pa pagese nuk i shikon dot po qe se nuk ke paguar abonimin e tyre.
Imagjinoni si shkelen ne mes te sheshit te drejtat e njeriut per informin.
Dhe medet shteti shqiptar me mendje fshatare nuk ka asnje specialist qe ta vere gjigandin e transmetimit para pergjegjesise per poshtersine qe ben.
Ja te nderuar ky eshte provideri i dashur i shqipetareve qe ka hyre shtepi ne shtepi e po u me rte rreckosurve kacidhen e fundit.
Poshtersia e fundit e digitalbit User_offline
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Poshtersia e fundit e digitalbit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Problematika shqiptare-
Kėrce tek: