Alb Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Alb Forum

|Kontakt ::::.....sxy-vep@hotamil.com.....:::::|
 
PortalliPortalli  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Bjondina nga Fshati dhe Studenti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bosi-h
Mederator
bosi-h

Numri i postimeve : 112
Age : 28
Registration date : 28/11/2007

Bjondina nga Fshati dhe Studenti Empty
MesazhTitulli: Bjondina nga Fshati dhe Studenti   Bjondina nga Fshati dhe Studenti Icon_minitimeWed Nov 28 2007, 16:53

Njė student del me njė vajzė bjonde nga nje fshat, kėshtu qė nė takimin e pare vendosin tė hynė nė njė kafeteri.
Afrohet kamarieri dhe po i pyet se ēfare dėshirojnė tė pijnė dhe:
Kamarieri: Dėshironi tė pini diēka?
Studenti i drejtohet vajzes dhe e pyet :
Studenti:Ē’doni tė pini?
VajzaBjondina nga Fshati dhe Studenti Cat2o asgjė nuk dua !
StudentiBjondina nga Fshati dhe Studenti Bunny2err dicka mos ma prish.
VajzaBjondina nga Fshati dhe Studenti Jesterao asgjė nuk dua !
Pas disa pėrsėritjeve,prap vajza nuk vendosė qė tė marrė ndonjė pije,kėshtu qė studenti i thotė kamarierit qė ti sjellė dy coca-cola.
Duke shkuar kamarieri - vajza thotė:
Me sill edhe mua dy coca-cola.

<><><>

Ne farmaci

Nje burre hyn ne farmaci per te blere prezervativa dhe gjen te banaku nje goce te vogel
-Miredita
-Miredita xhaxhi cfare ju duhet?
-ma thirr pak babin te lutem
-Babi nuk eshte por jam une ketu cfare ju duhet?
-Une do marr nje gje qe quhet prezervativ dhe qe ti nuk e di cfare eshte se ja edhe tani i ke buzet me qumesht
Vajza qe fillon lepihet - Nuk eshte qumesht xhaxhi.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bjondina nga Fshati dhe Studenti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Alb Forum :: Humor-
Kėrce tek: